Urządzenia kosmetyczne, wyposażenie gabinetu SPA – Bodybell

 

logo_bodybell_nowePosiadamy wieloletnie doświadczenie w dystrybucji urządzeń kosmetycznych . Oferujemy kompleksową obsługę sprzedaży i serwisowania (gwarancyjnego i pogwarancyjnego), a także w zakresie organizacji profesjonalnych szkoleń. Dysponujemy nowoczesną i dobrze wyposażoną salą szkoleniową. Nasza kadra stale poszerza swoje umiejętności. Klientom planującym zakup wyposażenia polecamy skorzystanie z fachowego doradztwa naszych specjalistów.
W trosce o komfort naszego klienta sprzęt przywozimy i szkolimy ,dbamy aby nasz klient został dobrze przeszkolony i mógł profesjonalnie korzystać z naszych urządzeń .
Dostępne u nas wyposażenie gabinetów kosmetycznych pozwoli Państwu rozbudować swą ofertę zabiegową i wzmocnić pozycję na rynku usług w dziedzinie pielęgnacji urody. Podczas profesjonalnych szkoleń rozwijamy kwalifikacje naszych Klientów w zakresie obsługi urządzeń i przeprowadzania nowoczesnych zabiegów. Wyposażenie gabinetu kosmetycznego, urządzenia do SPA i salonów piękności posiadają certyfikaty CE, wymagane deklaracje zgodności i normy ISO, TUV oraz MEDICAL CERTIFICATION.

Newsletter

To jedyna bezpośrednia droga, aby szybko poinformować Cie o super promocjach. Nie spamujemy!

Regulamin

1. Zamówienia będą realizowana na podstawie zamówienia składanego pod numerem 32 2752254 , 600140753 lub mailowo: bodybell@bodybell.pl .
2. Po złożeniu zamówienia, klient otrzyma wiadomość elektroniczną wraz z zamówieniem i wymaganą kwotą zaliczki.
3. Zamówienia realizowane są w terminie ustalonym ze sprzedawcą , zawartym w zamówieniu.
4. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia, zamawiający otrzyma na ten temat informację telefonicznie.
5. Dostawy realizowane są bezpośrenio przez firmę BODYBELL lub za pośrednictwem firmy kurierskiej , w zaleznosci od rodzaju zakupionego towaru.
6. Koszty przesyłki ponosi kupujący.
7. Należność za zamówienie klient reguluje za pomoca przelewu na wskazany numer konta bankowego lub też gotówką, w momencie odbioru osobistego zamówionego towaru.
8. Zawarcie transakcji potwierdzane jest dowodem zakupu w formie faktury VAT.
9. Zgodnie z art.10 Ustawy z dn.2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny Kupującemu przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty zakupu pod warunkiem, że towar nie był używany ani nie został w żaden sposób uszkodzony. W takim przypadku zwracam kwotę równą cenie zamówionego towaru, bez kosztów przesyłki.
10. Sklep zastrzega sobie możliwość zmiany w/w punktów regulaminu.

Pobierz wersje PDF

Kontakt

Beautypol Sp. z o.o.
BIURO SPRZEDAŻY:
ul. FRANCISZKAŃSKA 21
41-819 ZABRZE
+48 600-140-753
+48 502-541-595
TEL. (32) 275-22-54
FAX. (32) 275-22-54
bodybell@bodybell.pl

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości